Misja PegaSEO

🇵🇱 Wznosimy POLSKIE firmy na międzynarodowy poziom.
🌎 Rozwiązujemy problem stałego dopływu klientów do biznesu.

POZNAJ NASZE WARTOŚCI:

Dążenie do realnych celów biznesowych

Pozycjonowanie jest inwestycją, która ma się zwracać i rozwijać. 

 

Nasze działania zorientowane są na dostarczenie wartości poprzez realizację celów biznesowych, a nie tworzenie KPI marketingowych, które ładnie wyglądają jedynie na raportach.

Moralność

Nasze działania są moralne. 

 

Nie realizujemy nierealnych projektów, które są niemożliwe lub niedopasowane budżetowo. Od razu to komunikujemy. Nie podejmujemy współpracy z konkurentami naszych Klientów. 

Partnerstwo biznesowe

Pozycjonując biznesy naszych partnerów biznesowych stajemy się częścią ich biznesu.

 

Nie chowamy się za skomplikowanymi umowami, w których np. pierwszy miesiąc współpracy jest za darmo ale umowę należy podpisać na rok. Jeżeli Klient jest zadowolony, wtedy my rownież - działamy w jego imieniu i wiemy, że wtedy zostanie z nami na dłużej.

Szybki czas reakcji

Służymy pomocą naszym Klientom o każdej porze dnia i nocy.

 

Oferujemy szybki czas reakcji oraz bezpośredni kontakt ze specjalistą, który prowadzi projekt. Nie ma tu "ściany" i "głuchego telefonu" w postaci Account Managera. Projekt prowadzi merytoryczny specjalista.

Brak działu handlowego

Nie prowadzimy działu handlowego - posiadamy konsultantów, którzy pomagają znaleźć rozwiązanie konkretnych problemów biznesowych.

 

Pozycjonując biznesy naszych Klientów liczy się dla nas to, by byli zadowoleni ze współpracy. Wtedy pragną rozwijać współpracę i rekomendują nas. W procesie przygotowania oferty uczestniczą jedynie specjaliści, którzy "nie ściemniają", a wyliczają jak realnie osiągnąć założone cele biznesowe.

Proaktywność

Jesteśmy proaktywni, gdyż pozycjonowanie to współpraca.

 

Stawiamy również na ciągły rozwój. Nie jesteśmy znudzonymi pracownikami agencji SEO, w których rotacja Klientów i małe budżety sprawiają, że "rzeźbią dla sztuki", a nie dla rezultatów.

Transparentność

Stawiamy na jasny sposób komunikacji, a w razie czego edukujemy.

 

Nie chowamy się za "tajemnicą branży". Wszystko objaśniamy, a nasi Klienci co miesiąc otrzymują: plan działań, raport zrealizowanych działań oraz raport rezultatów.

Skontaktuj się z nami 👋

Prześlemy brief wprowadzający oraz umówimy na rozmowę.